Prázdniny, prázdniny osem týždňov voľna máme, máme prázdniny, ... Doporučený

• Napísal(a)  Ing. Monika Mašlejová
  • Prečítané 100 krát

Ako učiteľov, tak i žiakov a ich rodičov posledných 10 mesiacov čosi spájalo. Aj keď každý z nás prežil v tomto školskom roku v budove našej školy svoj vlastný príbeh, svoje starosti, radosti, stresy i úsmevné chvíle, predsa máme niečo spoločné a tým je táto škola, ktorá sa stala, či chceme alebo nechceme, súčasťou nášho života. V jej mene si dovolíme poďakovať žiakom za rešpektovanie pravidiel, ktoré ako každá správna škola má, učiteľom za prácu, ktorú tento rok vykonali a rodičom, že nám dôverovali ...

Na záver školského roku nám zostáva zaželať Vám – žiakom leto, aké má byť s nezabudnuteľnými zážitkami, a Vám – učiteľom – želáme príjemné nastávajúce dni, načerpanie veľa novej energie, aby ste mohli z nej o 2 mesiace rozdávať,
želáme vám čo najviac žiakov, ktorých vzdelávanie baví,
a snáď ešte jedno – zázračný prameň, v ktorom vždy nájdeme dostatok odhodlania a síl do našej práce!

Pekné prázdniny a dovolenky všetkým! Stretneme sa 4. septembra 2017. Dovidenia.